KONST / Litografier / Färglitografi 15565010
nr 1556 5010
Ã…ke Ahlberg
(f. 1943), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 147/290, Flicka. Bladets mått: 28x47 cm, yttermått inklusive ram: 43x60 cm
Åke Ahlberg, svensk målare född 1943.
Utrop:
500 kr
måndag 21 augusti 2023
kl 20:12:18